Banners schoolbreed

Groepsagenda schoolbreed

m d w d v z z
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

De belevenissen van de afzonderlijke groepen

 

Team 2016-2017

TEAM SCHOOLJAAR 2017-2018

Zoals u ziet heeft elke groep een eigen "plekje" op de site.
U vindt hier berichten, foto's en andere zaken terug.

CONTACT met de teamleden:

Groep 1/2A
Maandag t/m Vrijdag : Zoë Driessen
<zoe.driessen@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2B
Maandag en Dinsdag: Margrit Deurloo
< margrit.deurloo@claus.unicoz.nl> *
Woensdag, Donderdag en Vrijdag: Marja van der Wiel
<marja.vanderwiel@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2C 
Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag: Marianne van Beek
<marianne.degraaff@claus.unicoz.nl>
Woensdag:Janine van den Berg
<janine.vandenberg@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2D
Maandag tm Woensdag: Marieke van der Zee
< marieke.vanderzee@claus.unicoz.nl>
Donderdag en Vrijdag: Maaike de Kort
<maaike.dekort@claus.unicoz.nl>

Groep 3A
Maandag t/m Donderdag: Marja Groenendaal
<marja.groenendaal@claus.unicoz.nl>
Vrijdagochtend: Brenda Meijers
<brenda.meijers@claus.unicoz.nl>

Groep 3B
Maandag: Brenda Meijers
<brenda.meijers@claus.unicoz.nl>
Dinsdag t/m Vrijdag: Annemarie Pronk
<annemarie.pronk@claus.unicoz.nl>

Groep 4A 
Maandag t/m Vrijdag: Carmini de Bert
<carmini.debert@claus.unicoz.nl>

Groep 4B 
Maandag t/m Woensdag: Angela van der Vlugt
<Angela. vandervlugt@claus.unicoz.nl>
Donderdag en Vrijdag: anine van den Berg
<janine.vandenberg@claus.unicoz.nl>

Groep 5 
Maandag, Dinsdag (2/3) en Vrijdag: Erika Stokvis
<erika.stokvis@claus.unicoz.nl>
Dinsdag (1/3), Woensdag en Donderdag: Ria van Delft
<ria.vandelft@claus.unicoz.nl>

Groep 6
Maandag t/m Vrijdag: Romy Böhmer
<romy.boehmer@claus.unicoz.nl>
Vrijdagmiddag om de week: Annemarie Pronk
<annemarie.pronk@claus.unicoz.nl>

Groep 7 
Maandag t/m Vrijdag: Mirte van den Berg
<mirte.vandenberg@claus.unicoz.nl>
Vrijdagmiddag om de week: Annemarie Pronk
<annemarie.pronk@claus.unicoz.nl>

Groep 8
Maandag t/m Vrijdagochtend: Anita Sterkenburgh
<anita.sterkenburgh@claus.unicoz.nl>
Vrijdagmiddag: Brenda Meijers
<brenda.meijers@claus.unicoz.nl>


Directie
:
Maandag tot en met Vrijdag: Directeur : vacature <directie@claus.unicoz.nl>
Maandag t/m Donderdag: Waarnemend directeur :Hetty van Elburg: <directie@claus.unicoz.nl>

Interne Begeleiding & talentbegeleiding:
Maandag en Donderdag: Thamar Slootmaker
<thamar.slootmaker@claus.unicoz.nl>

Rekenspecialist & ICT-ondersteuning
Vrijdagmiddag om de week (2 uur): Anita Sterkenburgh

Gedragsspecialist
Dinsdagochtend (2 uur) : Janine van den Berg   

Dyslexiecoach/taalondersteuning
Maandagochtend (2,5 uur): Maaike de Kort

Talentbegeleiding Vaardigheden en executieve functies
Dinsdagochtend (2 uur): Thamar Slootmaker

HB begeleiding Levelwerk groepen 1/2 en 3
Maandagmiddag (1,5 uur): Marianne de Graaff   

HB begeleiding Levelwerk groepen  4, 5
Woensdagochtend (1,5uur): Angela vd Vlugt

HB begeleiding Levelwerk groep 6,7 en 8
Woensdagochtend (1,5 uur): Romy Böhmer   

ICT-ondersteuning softwaregebruik
Wisselend: Anita Sterkenburgh en Carmini de Bert

Gym groepen 3 t/m 8:
Dinsdag: Maxime van Dongen
<maxine.vandongen@claus.unicoz.nl>

Administratie: 
Vrijdag: Irene Heyer <irene.heyer@claus.unicoz.nl>