Banners schoolbreed

Groepsagenda schoolbreed

«  
  »
m d w d v z z
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

De belevenissen van de afzonderlijke groepen

 

Team 2016-2017

TEAM SCHOOLJAAR 2016-2017

Zoals u ziet heeft elke groep een eigen "plekje" op de site.
U vindt hier berichten, foto's en andere zaken terug.

CONTACT met de teamleden:

Groep 1/2A

Maandag en Dinsdag: Margrit Deurloo
<margrit.deurloo@claus.unicoz.nl>
Woensdag t/m Vrijdag: Marja van der Wiel
<marja.vanderwiel@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2B

Maandag, Dinsdag en Donderdag: Marieke Schipper
< marieke.vanderzee@claus.unicoz.nl> *
Woensdag en Vrijdag: Maaike de Kort
<maaike.dekort@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2C  

Maandag en Dinsdag: Hetty van Elburg
<hetty.vanelburg@claus.unicoz.nl>
Woensdag t/m Vrijdag: Zoë Driessen
<zoe.driessen@claus.unicoz.nl>

Groep 1/2D

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag: Marianne van Beek
< marianne.degraaff@claus.unicoz.nl>
Woensdag: Janine van den Berg
<Janine.vandenberg@claus.unicoz.nl>

Groep 3A

Maandag t/m Donderdag: Marja Groenendaal
<marja.groenendaal@claus.unicoz.nl>
Vrijdagochtend: Brenda Meijers
<brenda.meijers@claus.unicoz.nl>

Groep 3B

Maandag t/mVrijdag: Carmini de Bert
<carmini.debert@claus.unicoz.nl>

Groep 4  

Maandag t/m Woensdag: Angela van der Vlugt
<angela.vandervlugt@claus.unicoz.nl>
Donderdag en Vrijdag: Janine van den  Berg
<janine.vandenberg@claus.unicoz.nl>

Groep 5  

Maandag, Dinsdag (2/3) en Vrijdag: Erika Stokvis
<erika.stokvis@claus.unicoz.nl>
Dinsdag (1/3), Woensdag en Donderdag: Ria van Delft
<ria.vandelft@claus.unicoz.nl>

Groep 6

Maandag t/m Vrijdag: Romy Böhmer
<romy.boehmer@claus.unicoz.nl>
Vrijdagmiddag om de week: Carmini de Bert
<carmini.debert@claus.unicoz.nl>

Groep 7  

Maandag: Brenda Meijers
<brenda.meijers@claus.unicoz.nl>
Dinsdag t./m Vrijdag: Gina Lelyveld
<gina.lelyveld@claus.unicoz.nl>

Groep 8

Maandag t/m Vrijdagochtend: Anita Sterkenburgh
<anita.sterkenburgh@claus.unicoz.nl>
Vrijdagmiddag: Zoë Driessen
<zoe.driessen@claus.unicoz.nl>

Gym:
Dinsdag: Maxime van Dongen
<maxine.vandongen@claus.unicoz.nl>

Interne Begeleiding:
Maandag en Donderdag: Thamar Slootmaker
<thamar.slootmaker@claus.unicoz.nl>

Administratie:  
Vrijdagochtend: Irene Heyer <irene.heyer@claus.unicoz.nl>


Directie
:
Maandag tot en met Vrijdag: Directeur a .i. Lia Kromhout van der Meer: <directie@claus.unicoz.nl>
Woensdag en Donderdag: Adjunct directeur Hetty van Elburg: <directie@claus.unicoz.nl>

Rekenspecialist
Vrijdagmiddag om de week (2 uur): Anita Sterkenburgh
Waarvan reken-RT groep 7 wekelijks:
- ma 9.45-10.15 (vervanging gr 8 Maaike de Kort)
- di 13.15-13.45

Gedragsspecialist
Dinsdagochtend (2 uur) : Janine van den Berg    

Dyslexiecoach/taalondersteuning
Maandagochtend (2,5 uur): Maaike de Kort

Talentbegeleiding Vaardigheden
Dinsdagochtend (2 uur): Thamar Slootmaker

HB begeleiding Levelwerk groepen 1/2 en 3
Woensdagochtend (2 uur):Hetty van Elburg     

HB begeleiding Levelwerk groepen  4, 5
Dinsdagochtend (1 uur): Angela vd Vlugt; vervanging voor groep 4 door Janine vd Berg

HB begeleiding Levelwerk groep 6
Woensdagochtend (1 uur): Romy Böhmer; vervanging voor de groep door Brenda Meijers    

HB begeleiding Levelwerk Groep 7 en 8 
Woensdagochtend (2 uur): Gina Lelyveld; vervanging voor de groep door Brenda Meijers

Daktuinen
Woensdagochtend (1 uur): Brenda Meijers